Pytania?

Chcemy współpracować z Tobą w oparciu o zaufanie, szacunek i przejrzystość. Rozumiemy, że opuszczenie swojego kraju i przeniesienie się do Holandii w celu pracy jest bardzo ważnym krokiem. Ponieważ to nie tylko praca, a przede wszystkim nowe życie i nowa kultura.

Jeśli masz pytania dotyczące procesu rekrutacji, zakwaterowania, holenderskiego stylu życia lub oferty pracy, którą widziałeś na naszej stronie internetowej, skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz.

agencja-pracy-opole

Agencja Pracy Opole – wybierz HOBIJ

Szukając agencji pracy z Opola pamiętaj by wybrać sprawdzoną firmę o ugruntowanej pozycji na rynku. HOBIJ to specjaliści w dziedzinie europejskich pracowników. Spełniamy wszystkie wymagania i przepisy, jakie powinna spełniać profesjonalna agencja pośrednictwa pracy. Realizujemy współpracę z liczącymi się firmami, które oferują stabilne zatrudnienie.

Praca na magazynie – Holandia.

Sprawdzona agencja pracy z Opola

Jako sprawdzona agencja pracy z Opola poświęcamy całą swoją uwagę dla zadowolenia naszych Klientów. Pośrednicząc w uzyskaniu satysfakcjonującego zatrudnienia, kładziemy szczególny nacisk na ich komfort. Posiadamy certyfikat NEN 4400-1 (gwarantujący pełną zgodność działalności agencji pośrednictwa pracy z obowiązującymi normami i przepisami prawnymi).

Praca w Holandii.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Skontaktuj się z nami już dziś!