Pracuj razem – praca dla par w Holandii

Jako doświadczona agencja rekrutacyjna, z dużym zapleczem logistycznym, jesteśmy w stanie zaproponować wspólne wyjazdy do pracy w Holandii dla par. Dzięki wspólnemu podjęciu pracy w Holandii otrzymujecie możliwość rozpoczęcia swojego nowego życia razem. Bez rozłąki z najbliższą osobą.

Znajdź odpowiednią pracę

Aplikuj teraz!

Praca za granicą dla par

HOBIJ to międzynarodowa agencja rekrutacyjna, która pomoże Ci spełnić marzenia o pracy za granicą. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nikt nie lubi długich rozstań. Praca dla par w Holandii pozwala łatwiej odnaleźć się w nowej sytuacji i wspólnie stworzyć szanse na lepszą przyszłość. Wyjazd w parze to idealne rozwiązanie dla osób, które podejmują zatrudnienie za granicą po raz pierwszy. Z pewnością stres pierwszego wyjazdu będzie mniejszy, jeżeli obok będzie ukochana osoba lub przyjaciel.

Koledzy w pracy. Przyjaciele w domu i kumple na całe życie.

Mogę pomóc mamie w finansach. Ona jest szczęśliwa i ja jestem szczęśliwy.

Szukam stabilności. W HOBIJ to znalazłem.

Dobrze jest mieć kogoś obok

Nie bójcie się pytać o wyjazdy dla par. Zawsze staramy się tak zorganizować wasz wyjazd byście mogli być blisko siebie. Wiemy, jak ważne jest wsparcie drugiej osoby, szczególnie w nowym środowisku. Wspólny wyjazd do pracy w Holandii to może być kolejny rozdział waszego wspólnego życia.

Praca dla par Holandia

W HOBIJ to zawsze pracownik jest na pierwszym miejscu. Nasi pracownicy i koordynatorzy każdego dnia pracują by zapewnić najwyższy standard obsługi. Jesteśmy do waszej dyspozycji i wsparcia przez cały okres wyjazdu. Skontaktuj się z nami i zobacz, jak wyjechać do pracy w Holandii w parze.