Praca w Holandii dla osób bez znajomości języka

Rozpoczynasz pracę w Holandii, ale nie potrafisz się posługiwać językiem obcym? Nie ma problemu! Razem z nami wszystkiego się nauczysz! Przed rozpoczęciem pracy w Holandii przygotujemy zestaw materiałów mający na celu zrozumienie podstawowych poleceń. Na miejscu zapewnimy także osobę, która na miejscu przekaże informacje bezpośrednio od pracodawcy i pomoże w wykonaniu poszczególnych zadań.

praca-z-zakwaterowaniem


praca-z-zakwaterowaniem-holandia

Nauka języka w trakcie pracy

Najlepiej pracuje się wtedy, kiedy wszyscy porozumiewają się bezpośrednio w jednym języku, dlatego przygotowaliśmy kursy nauki języków obcych dostosowanych do miejsca zatrudnienia, a także do stanowiska pracy. Zajęcia będą intensywne, ale też różnorodne, żeby informacje były przekazywane w prosty, ale też zrozumiały sposób. Prowadzący kursy zrobią wszystko, żeby stopień posługiwania się językiem obcym był na bardzo wysokim poziomie, w możliwie jak najkrótszym czasie.

Praca Holandia bez języka

Zależy nam na tym, żeby posługiwanie się językiem obcym było proste i niekłopotliwe, a my pomożemy w realizacji tego celu! Bez względu na to, czy umiesz mówić w jednym z wybranych języku obcym, czy też nie, zapewnimy wszystkie środki, które umożliwią efektywną i owocną naukę, która sprawi, że nawet najbardziej skomplikowane frazy nie będą żadnym problemem!

Praca w Holandii bez języka

Nawet bez znajomości języka niemieckiego lub niderlandzkiego możemy zaoferować naszym pracownikom dobrą pracę w Holandii. Odważ się na wyjazd do pracy za granicą i odmień swoje życie. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy w Holandii bez znajomości języka obcego dostępne na naszej stronie.