Znajdź pracę w Holandii

Gdy zdecydujesz się na pracę w Holandii, będziesz potrzebować profesjonalnej agencji, która zaoferuje Ci konkretną pracę i zakwaterowanie. HOBIJ to holenderska agencja, która pomaga w znalezeniu pracy osobom z całej Europy. Posiadamy biura rekrutacyjne w 3 krajach – w Polsce, na Litwie i w Rumunii. Znajdziesz tam zaangażowanych rekruterów, którzy pomogą Ci znaleźć pracę w branży, która będzie Ci odpowiadać!

praca-w-holandii-hobij

znajdz-prace-w-holandii

Proces aplikowania do pracy w Holandii

Podczas gdy szukamy dla Ciebie odpowiedniej pracy, zapytamy o Twoje preferencje dotyczące pracy, wcześniejsze doświadczenia i okres czasu, na który planujesz zostać w Holandii. Planowanie miejsca pracy jest zawsze trudnym procesem, a pracodawcy muszą wiedzieć, od kiedy i jak długo będziesz dostępny. Dlatego przed wyjazdem do Holandii ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące Twojej pracy.

Planowanie podróży

Pomożemy Ci zaplanować podróż do Holandii. Nasza holenderska siedziba w Veghel znajduje się niedaleko lotniska w Eindhoven. Jeśli zdecydujesz się na podróż samolotem, odbierzemy Cię z lotniska.  Podróż samochodem może być alternatywą, ale potrwa znacznie dłużej. Właśnie dlatego stworzyliśmy darmową playlistę HOBIJ, która dotrzyma Ci towarzystwa podczas trasy!

HOBIJ Travel Hits

praca-za-granicą-opole

wyjazd-do-pracy-za-granica

Przyjazd do pracy

Po przyjeździe do Holandii powitają Cię pracownicy HOBIJ. Zarejestrujemy Cię i upewnimy się, że otrzymałeś odpowiednią dokumentację, aby móc pracować w Holandii. W tym czasie, w naszej siedzibie możesz spędzić czas korzystając z komputerów, grając w gry i zjeść (bezpłatnie) w naszej kuchni.

 

Twój nowy dom w Holandii

Po zakończeniu części administracyjnej jesteś już gotowy, aby pojechać do nowego domu. Jeśli nie masz własnego środka transportu, zabierze Cię tam jeden z naszych kierowców. Koordynator zakwaterowania przywita Cię i zaprowadzi do Twojego pokoju. Poinformuje Cię również o zasadach obowiązujących w danym obiekcie.

.

nocleg-i-praca-w-holandii

bezpieczna-praca-w-holandii

Praca w Holandii

Teraz możesz już rozpocząć pracę, ponieważ to główny powód, dla którego przyjechałeś do Holandii. Planujemy, abyś zaczął już od następnego dnia po przyjeździe. Jednak będzie to zależne od dnia Twojego przyjazdu. Dołożymy wszelkich starań, abyś był w pracy tak szybko, jak to możliwe.

Koordynator pracy

Jeśli masz pytania związane z pracą, możesz je zadać swojemu koordynatorowi. Jest on zawsze w miejscu pracy. Możesz zadać takie pytania, jak: „Czy mogę pracować w nadgodzinach?” lub „Czy mogę wziąć wolne na wizytę u dentysty?”. Twój koordynator poinformuje Cię o regulaminie pracy i pomoże rozwiązać problemy z nią związane. Zadawaj pytania!

.

legalna-praca-w-holandii

Zadowolony pracownik

Naszym celem jest, abyś był zadowolony! Dlaczego? Cóż, zadowoleni pracownicy to lepsze efekty; dla siebie, pracodawcy, dla HOBIJ. Jeśli możemy Ci w jakikolwiek sposób pomóc, poinformuj nas o tym! Ale pamiętaj, Twoje szczęście zaczyna się od Ciebie i Twoich decyzji. Możemy zapewnić, że decyzja o przyjeździe i pracy w Holandii była dobra!