Odpowiednia praca z zakwaterowaniem

Gdy zdecydujesz się na pracę z zakwaterowaniem w Holandii i otrzymasz pracę za pośrednictwem HOBIJ, zapewnimy Ci także odpowiednie zakwaterowanie. Możesz być pewien, że wszystkie sprawy mieszkaniowe związane z pobytem w Holandii zostaną zorganizowane.

praca-z-zakwaterowaniem

praca-z-zakwaterowaniem-holandia

Komfortowy pobyt

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pracownikom tymczasowym, przyjemnego i komfortowego zakwaterowania w Holandii. Uważamy, że bardzo ważne jest, aby nasi pracownicy mieszkali w dobrych warunkach . Właśnie dlatego nasze kwatery mieszkalne mają znak jakości SNF (Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych). W ten sposób zapewniamy, że Twoje mieszkanie spełnia surowe przepisy dotyczące higieny i bezpieczeństwa.

Poczuj się jak w domu

Jest dla nas ważne, abyś podczas pobytu w Holandii czuł się jak w domu. Twoje zakwaterowanie będzie znajdować się w pobliżu nowej pracy. Oferujemy również bezpłatne Wi-Fi we wszystkich naszych obiektach.

Więc weź tylko swoje rzeczy osobiste, a my zajmiemy się resztą! Czeka na Ciebie praca, dom z czystą kuchnią, łazienka i wygodna przestrzeń życiowa.


Praca z zakwaterowaniem

Praca z zakwaterowaniem pozwala na spokojne rozpoczęcie życia za granicą. Dzięki naszej bazie kwater wyjeżdżając do pracy nie musisz martwić się o to gdzie będziesz mieszkać i ile to będzie kosztować. Jest to ważne szczególnie dla osób, które pierwszy raz decydują się na pracę w Holandii. Nie znając rynku i bez doświadczenia za granicą, praca z zakwaterowaniem to ogromne ułatwienie, z którego warto korzystać.

Zakwaterowanie blisko pracy

Atutem naszych kwater jest przede wszystkim bliskość do pracy. Nie tracisz czasu na dojazd, dzięki czemu masz więcej czasu na pracę lub odpoczynek. Praca z zakwaterowaniem, którą oferujemy gwarantuje także bezpłatne Wi-Fi we wszystkich obiektach. Wszystkie nasze lokale posiadają jakość potwierdzoną przez Stowarzyszenie Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych.