Pracujemy razem. Znajdź pracę za granicą od zaraz. Aplikuj teraz!

Posiadamy wiele aktualnych ofert pracy za granicą u znanych pracodawców w sektorach: przetwórstwa spożywczego, produkcji, logistyki i techniki. Poszukujemy: komisjonerów, operatorów wózków widłowych, spawaczy, operatorów maszyn i pracowników logistycznych, oraz wiele innych. Zarejestruj się teraz!

Znajdź odpowiednią pracę

Aplikuj teraz!

Atrakcyjne wynagrodzenie

Doceniamy Twój czas i wysiłek włożony w wykonanie pracy. Dlatego możesz oczekiwać atrakcyjnego wynagrodzenia. W zależności od wykonywanej pracy oraz branży płace mogą się różnić. Gwarantujemy, że będziesz otrzymywać cotygodniowe wypłaty.

praca-za-granica

Godziny pracy

Wiemy, że przyjeżdżasz do Holandii, aby pracować i rozpocząć nowe życie. Naszym celem jest zapewnienie Ci pracy za granicą przez możliwie jak największą liczbę godzin w tygodniu.

Kilku pracodawców poszukuje właśnie Ciebie!

HOBIJ współpracuje z licznymi pracodawcami z różnych sektorów. Najlepsze firmy, takie jak Hessing, Zandbergen, WE fashion, Vanderlande i Sligro to tylko kilka z nich!

praca-za-granica-holandia

Koledzy w pracy. Przyjaciele w domu i kumple na całe życie.

Mogę pomóc mamie w finansach. Ona jest szczęśliwa i ja jestem szczęśliwy.

Szukam stabilności. W HOBIJ to znalazłem.

Rozwój kariery

Możesz przyjechać i pracować za granicą w Holandii tylko przez kilka miesięcy, ale możesz także rozwinąć swoją karierę w firmie, w której zaczynasz pracę. Gdy udowodnisz, że jesteś dobrym pracownikiem, istnieje możliwość, że dołączysz do zespołu HOBIJ, gdzie będziesz pomagać rodakom lub inny pracownikom migrującym w znalezieniu pracy w Holandii.

Praca za granicą od zaraz

Koncentrujemy się na filozofii: stawianie pracownika na pierwszym miejscu. W HOBIJ oferujemy pracę za granicą od zaraz. Wierzymy, że szczęśliwi ludzie tworzą lepszy świat. Zwracając uwagę na dobrobyt pracowników tymczasowych, pomagamy im  w rozwoju osobistym,  lepszym życiu oraz zwiększeniu produktywności w miejscu pracy.