Praca na magazynie Holandia

W naszej agencji znajdują się oferty pracy w magazynach zajmujących się pakowaniem, sortowaniem oraz rozładunkiem i ładunkiem towarów i produktów. Zapewniamy fachową pomoc oraz odpowiednie szkolenie wprowadzające do wykonywania prac. Praca na magazynie w Holandii polega przede wszystkim na przygotowywaniu towarów do wysyłki i ich układaniu we właściwe miejsca. Dodatkowym obowiązkiem jest także kontrola jakości paczek, której częścią jest m.in. skanowanie za pomocą skanera ręcznego lub systemu voice pick. Wymagana jest znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

 

Praca na produkcji Holandia

Agencja pracy Hobij oferuje pracę w zakładach zajmujących się produkcją żywności, np. dystrybucji i produkcji soków owocowych i sałatek owocowo-warzywnych oraz przetwórstwa bekonu. Gwarantujemy niezbędne szkolenie oraz fachowe porady pomocne przy wykonywaniu zadań.Praca na produkcji w Holandii polega na m.in. załadunku i rozładunku tirów, pakowaniu towarów i produktów do opakowań lub skrzynek, sortowaniu i układaniu towarów na taśmie, czy też zbieraniu zamówień. Do zakresu obowiązków wlicza się także krojenie i mycie owoców lub warzyw, obsługa maszyn produkcyjnych, czy też inne proste prace produkcyjne. Poszukiwane są osoby do następujących stanowisk: pracownik produkcji, pakowacz, sortowacz i operator maszyn. Możliwe jest wykonywanie pracy w parach. W tym przypadku nie jest wymagana znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego.

Magazynier Holandia

W ofercie agencji pracy Hobij znajduje się praca polegająca na układaniu i przygotowywaniu towarów do wysyłki, kontroli jakości produktów oraz składaniu i pakowaniu elementów. Wszystkim pracownikom zapewnimy profesjonalne szkolenie i fachową pomoc. Magazynier ma za zadanie także zbieranie i odbieranie zamówień (komisjoner/order picker), kontrolowanie produktów za pomocą ręcznego skanera lub systemu voice pick, a także wprowadzanie towaru na wyznaczone miejsca w magazynie.Wymagane są uprawnienia na wózki widłowe oraz znajomość języka angielskiego i niderlandzkiego.